Eğiticilerin Eğitimi Programı Başlıyor
RENEWAC

BLOG

February 7, 2022

Eğiticilerin Eğitimi Programı Başlıyor

BİLGİNİZİ BAŞKALARI İLE PAYLAŞMAK İSTER MİSİNİZ?

RÜZGAR ENERJİSİ ÜZERİNE EĞİTİM VERMEK ÜZERE PROFESYONEL ISO 17024 EĞİTİCİ SERTİFİKASINA SAHİP OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Başarılı, konusunda uzman eğitmenler yetiştirmek ve danışmanlık ve koçluk unsurları kullanmak isteyen kişileri hedefliyoruz. Şirket patronları, çalışan yönetimini ellerine bırakmayı tercih ediyor. Bunu yapmak için, iç eğitmenlerin ilham verme ve öğrenme süreçlerini başlatma yeteneğini getirmelerini isterler.

Danışmanlık ve koçluk ile iyi eğitimli iş eğitmeni, eğitimlerin, seminerlerin ve çalıştayların tasarlanması, planlanması ve yürütülmesinden sorumludur. Örneğin, ekip geliştirme önlemlerinin devreye alınmasıyla serbest meslek sahibi veya Rüzgar enerjisi için Bakım Kursu için serbest eğitimci olarak uzmanlıklarıyla kurum içi eğitmen olarak çalışabilirler.

Eğitimcilerin eğitimi 6 aşamadan oluşmaktadır:

  • Öğrenme aşaması: El notları, senaryolar, talimatlar içeren Video Dersleri (devam eden)… eğitime katılın: uygulama günlerine katılın

  • Didaktik Koçluğu: Katılım için 2 birim (önerilir)

  • Çalışma aşaması: Sınav sürecine hazırlık (pratik çalışma)

  • Tamamlama: Sınav süreci ISO 17024 sertifikası ile de mümkündür. Sınav sürecinden geçerek ve sınav sürecini geride bırakarak, enstitümüzde ISO 17024 sertifikasyonunu tamamlama imkanı ile profesyonel (uzman) bir eğitmen olarak yetkinliğinizi kanıtladınız.

  • Öğrenme aşaması ve eğitim – Danışmanlık ve koçluk: El notları, senaryolar, talimatlar içeren Video Dersleri (devam eden)… ve • uygulama günlerine katılmak

Eğiticilerin Eğitimi Kurs Programı ile ilgili detaylara ulaşmak için tıklayınız.

Her eğitim ayrıca yeterlilik kanıtı olarak tanınmaya ihtiyaç duyar.

Eğiticilerin Eğitimi Programı sırasında aldığınız eğitim ile uzman olduğunuz konuda ders materyalleri, sunum, katılımcıların yönetimi gibi konularda uzmanlaşma imkanınız olacak. Kurs sonunda ise ISO 17024 sertifikasına sahip olabilirsiniz.

ISO 17024 Sertifikası

ISO 17024 belgenizi kurum içi test merkezimizde saklayabilirsiniz.

Yetişkin eğitiminde ISO 17024 yeterlilik eğitmeni sertifikası alarak (istek üzerine iş ve koçluk odaklı -TTT-) bu alandaki profesyonel ve didaktik becerilerinizin tanınırlığını ve kanıtını kazanırsınız. Sınav sürecinden geçerek ve sınav sürecini geride bırakarak, enstitümüzde ISO 17024 sertifikasyonunu tamamlama imkanı ile profesyonel (uzman) bir eğitmen olarak yetkinliğinizi kanıtladınız.

Size yatırım yapıyoruz! Eğitimin kendisi ücretsizdir! RENEWAC ile büyüyün ve sektörlerin geleceğini bizimle şekillendirin!

Başarılı bir kurstan sonra (sunular, grup çalışmaları, katılım) 3000 karşılığında uluslararası geçerliliği olan bir sertifika (ISO 17024) almaya hak kazanırsınız.

Sertifika ücreti burs programımız aracılığıyla iade edilecektir, bu da kurs ve sertifikayı hiçbir ücret ödemeden yapabileceğiniz anlamına gelir!

Katılımcıların, sınavdan önce 3000 ₺ tutarında olan sertifika ödemesini yapması gerekmektedir. Ancak Eğiticilerin Eğitimi Kursunu başarı ile tamamlayan ve sonrasında bizimle gelecekteki iş birliği anlaşması imzalayan katılımcılara sertifika ücreti olan 3000 ₺’nin tamamı iade edilecektir.

Burs programımıza başvurun:

Eğitimli bilgi birikiminiz Türkiye’deki Rüzgar Sektörü için değerlidir. Bu kursla kazandığınız bilgi birikimini açığa çıkarın, bizim için bir eğitmen olarak çalışın ve yeni yeşil işler yaratın!

 Kursu ve sertifikayı geçtikten sonra bizimle gelecekteki bir işbirliği anlaşması imzalayarak kurs ücretinin tamamını GERİ ÖDEMESİNİ alacaksınız!

Rüzgar endüstrisinin geleceğini birlikte geliştirelim! RENEWAC, yenilenebilir bir gelecek için beceriler sağlama misyonuyla Türk rüzgar sektöründe kök salmış, yeni motive olmuş uluslararası bir Ekiptir.

Daha fazla bilgi için:

Renewac – eğitimle daha iyi yaşamak

TÜRKAK / BBS Ltd. tarafından /IEC 17024 Muayene Kuruluşu olarak akredite ve yetkilendirilmiştir.

Başvuru formunda bizlerle paylaşacağınız kişisel verileriniz Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma Metni kapsamında koruma altındadır. Formu doldurduğunuz takdirde kabul etmiş olursunuz.

admin
Posts made: 4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *